درباره ما

شرکت رنگسازان غرب فعالیت خود را از سال 1374 با تولید انواع رنگهای ساختمانی و صنعتی و ترافیکی در استان کرمانشاه، کیلومتر 7 جاده سنندج در زمینی به مساحت 10000 متر مربع آغاز کرد.
این شرکت با بهره گیری از دانش کارشناسان و متخصصان مجرب و تجهیزات مدرن ازمایشگاهی و با تقویت و گسترش واحد R&D (تحقیق و توسعه) همگام با جدیدترین تکنیکهای روز دنیا، کیفیت و مشتری مداری را سر لوحه کار خویش قرار داده تا بهترین محصولات و خدمات را برای مشتریان خود منطبق بر آخرین استاندارد های بین المللی به ارمغان آورد و علاوه بر آن پاسخگوی نیازهای مشتریان طبق سفارش خاص نیز می باشد.

با چنین رویکردی که تامین نیازهای کمی و کیفی طیف وسیعی از مشتریان در اولویت قرار گرفته محدوده کاری این شرکت به شرح ذیل مشخص گردیده است:

  • همکاری با اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی و دریافت گواهینامه ازمایشگاه آکرودیته .
  • تولید انواع رنگهای پلاستیک ، روغنی مات، روغنی براق ، آستری بر پایه اکسید اهن (ضد زنگ) و پوشش زیرین، رنگهای سرد ترافیک تک جزئی، دوجزئی و سه جزئی و همچنین انواع رنگهای ترافیک گرم ترموپلاست ( اسپری، اسکرید، اکستروژن) و انواع رنگ های صنعتی با استفاده از مجهزترین دستگاه های تولیدی آسیاب ها و میکسر های رنگ گرم و سرد) و تجهیزات مدرن آزمایشگاهی.
  • پیمانکار ادارات راه و ترابری و شهرداری ها و اجرای عملیات خط کشی رنگ های ترافیکی سرد و گرم در سطح کشور با مجوز وزارت راه و ترابری با گرید A و مجوز شهرداری تهران با استفاده از امکانات اجرایی کامل و مجهز خط کشی.

عزم و اراده مدیریت ارشد سازمان نیز طی سالیان متمادی، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و در این راستا با ارائه محصولات برتر در سالهای 87 و 90 به عنوان واحد نمونه در استان شناخته شد.

همچنین مفتخریم اعلام داریم که شرکت رنگسازان غرب در جهت رعایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان در دومین، سومین و چهارمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال های 93، 94 و 95 مورد بررسی و ارزیابی آن سازمان محترم قرار گرفت و موفق به دریافت گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان گردید.
از دیگر موفقیت های شرکت رنگسازان غرب:

  • دریافت گواهینامه بین المللی ISO 9001 از سال 1382 که هر ساله توسط شرکت TUV NORD مورد ارزیابی و کنترل قرار می گیرد.
  • دریافت نشان بازرگانی CE در سال 95 که تطابق محصول با الگوها و دستورالعمل های تعریف شده در اتحادیه اروپا را نشان می دهد.

هم اکنون مجموعه رنگسازان غرب ارائه کننده خدمات اجرایی رنگ به شرح زیر است: