رنگ صنعتی

اجرای رنگ صنعتی بر روی سطوح مختلف فلزی و سیمانی به منظور حفاظت آنها در برابر خوردگی و تغییرات فیزیکی شیمیایی انجام می گیرد. این محصولات با توجه به سفارشات مشتری بر طبق بهترین فرمولاسیون ها تولید می شوند.

انواع رنگ صنعتی

رنگ اپوکسی پلی آمین

رنگ اپوکسی رنگسازان غرب

این محصول یک رنگ رویه کف اپوکسی سخت شونده با رزین پلی آمین می باشد. پوشش كف رنگسازان غرب جهت پوشش دهی و روكش سطوح كف سالن‌هاي كارخانجات از قبيل كارخانه هاي داروسازی و توليد كنندگان لوازم الكتريكی، صنايع غذايی، انبارها و همينطور پاركينگ های طبقاتی استفاده می شود. و سطحی براق با مقاومت بالا در برابر مواد شيميايی و خورنده ايجاد می نمايد. اين محصول عمدتا بر روی بتن اجرا گرديده می شود. سطح حاصل يك سطح يكپارچه، زيبا، بدون گرد و غبار و بهداشتی ايجاد می نمايد. به مقتضای دوام و مقاومت سايشی بالای اين پوشش عبور و مرور افراد و وسايل نقليه سبك و سنگين بدون هيچ مشكلی قابل انجام می باشد. قابليت اعمال همراه با سيليس (نسبت اختلاط سيليس 25-20% وزنی) به عنوان لايه‌ی ميانی يا بدون سيليس به عنوان لايه نهايی را دارا می باشد.

این محصول در ظرف های فلزی (حلب 20 کیلویی) بسته بندی می گردد.

توجه: مشخصات آماده سازی سطح، روش مصرف، نکات ایمنی و شرایط نگهداری بر روی بسته بندی این محصول به طور کامل درج گردیده است.

رنگ اپوکسی پلی آمید

رنگ اپوکسی رنگسازان غرب

این محصول یک رنگ رویه اپوکسی سخت شونده با رزین پلی آمید می باشد. این رنگ بعنوان یک پوشش حفاظتی برای استفاده بر روی سطوح فلزی و سایر سطوح بصورت سیستم پوششی و یا اعمال مستقیم بر روی سطح بکار می رود. این رنگ خواص فیزیکی مکانیکی و شیمیایی خوبی دارد و برای حفاظت سطح در برابر تماس غیر مداوم با گستره وسیعی از مواد شیمیایی از قبیل اسیدها مواد قلیایی، حلال ها و محلول های نمکی پیشنهاد می شود. مصرف گسترده این محصول در بخش سازه های جدید، موارد تعمیراتی و اعمال مستقیم بر روی سطوح فلزی می باشد. از این محصول در صنایع نفت گاز و صنایع پتروشیمی و پالایشگاه ها، کارخانجات شیمیایی، نیروگاه ها، آب و فاضلاب  و صنایع دریایی می باشد.

بعلت مقاوم نوری ضعیف این پوشش در برابر نور خورشید و اشعه یو وی، در صورت اجرا در محیط های بیرونی گچی شده و دچار رنگ پریدگی و ماتی می شود. لذا کاربرد این رنگ در شرایط بیرونی پیشنهاد نمی شود.

این محصول در ظرف های فلزی (حلب 20 کیلویی) بسته بندی می گردد.

توجه: مشخصات آماده سازی سطح، روش مصرف، نکات ایمنی و شرایط نگهداری بر روی بسته بندی این محصول به طور کامل درج گردیده است.

شرکت رنگ سازان غرب کلیه خدمات اجرای رنگ اپوکسی، اجرای رنگ اکریلیک نما و … ارائه می کند. برای مشاوره تخصصی و رایگان جهت اجرای انواع رنگ صنعتی، ساختمانی و ترافیک تماس بگیرید.