رنگ ترافیک

رنگ ترافیک همان رنگ هایی هستند که برای خط کشی در خیابان ها، جاده ها، جدول ها، خطور عابر پیاده استفاده می شود. خیابان های شلوغ شهر را بدون خطوط فرض کنید، خیابان هایی که نه خط عابر پیاده داشت نه خطوط جدول، نه خطوط متوالی و ممتد. در این شرایط چه کاری می توان کرد؟ اصلا می توان نظمی ایجاد کرد؟ این نوع رنگ ها برای کنترل ترافیک جاده ها و خیابان ها و علائم ترافیکی استفاده می شوند.

انواع رنگ ترافیک

انواع این رنگ ها در 3 دسته بندی می شود:

رنگ ترافیک سرد تک جزئی

رنگ ترافیک ترموپلاستیک رنگسازان غرب

این محصول بر پایه رزین اکریلـیک ترمـوپلاستـیک تولید شده است. رنگ های ترافیک سرد تک جزئی، جهت خط كشی طولی خيابانی با ماشين خط كشی مخصوص قابل اجرا می باشد. با توجـه به زمان خشک شدن سریع، این رنگ را می توان بدون نیاز به مسـدود نمـودن جاده برای زمان طولانـی، اعمال نمود. این رنگ در برابر سایش، خراش و شرایط آب و هـوایی نامنـاسب مقـاومت بسـیار منـاسبـی دارد.

این محصول در ظرف های فلزی 4 کیلویی و 20 کیلویی بسته بندی می گردد.

توجه: مشخصات آماده سازی سطح، روش مصرف، نکات ایمنی و شرایط نگهداری بر روی بسته بندی این محصول به طور کامل درج گردیده است.

رنگ ترافیک سرد دو جزئی

رنگ ترافیک سرد دو جزئی رنگسازان غرب

این محصول دو جزیی بر پایه رزین اکریليك ساخته شده است؛ که بعد از اختلاط دو جزء (رنگ و پراکساید)، طی یک واکنش گرمازا به سرعت سخت می‎ شود. چسبندگی این پوشش به سطح آسفالت و بتن فوق العاده و سخت شدن سریع، اصلی ترین خاصیت آن می ‎باشد. اين محصول دارای مقاومت جوی، سایشی، حلالی، UV و استحکام بالا ست. همچنین امکان اجرای رنگ تا ضخامت 5 میلیمتر را با استفاده از (قلم مو، غلطک، لیسه ) دارد. بنابراين برای سطوح پرتردد و در معرض سایش کاملاً مناسب می‎باشد.

موارد استفاده رنگ دو جزئی:

  • خطوط عابر پیاده و علامت گذاری سطح معابر.
  • اجرای علائم در ضخامت های بالا در معابر.
  • علائم هشدار فیزیکی کنار جاده ای.
  • این محصول در ظرف های فلزی (حلب 20 کیلویی) بسته بندی میگردد.

توجه: مشخصات آماده سازی سطح، روش مصرف، نکات ایمنی و شرایط نگهداری بر روی بسته بندی این محصول به طور کامل درج گردیده است.

رنگ ترافیک گرم

رنگ ترافیک رنگسازان غرب

رنگ های ترافیک گرم بر پايه رزين های هیدروکربنی و از بهترين مواد اوليه موجود در بازار تهيه شده است. اين رنگ به صورت مذاب با ضخامت نسبتا بالا (1500-3500 میکرون) بر روی سطوح آسفالت و سيمانی قابل اجرا می باشد. به دليل دوام، چسبندگی، مقاومت در برابر سایش و مقاومت آن در برابر آب و شرايط جوی و سرعت خشک شدن بالا بطور گسترده جهت خط كشي طولی (محوری) معابر بخصوص اتوبان ها و بزرگراه ها و مکان های پر تردد بكار می رود.

بسته بندی این محصول در کیسه های پلاستیکی 25 کیلویی می باشد.

مجموعه رنگسازان غرب با چند دهه سابقه درخشان در تولید انواع رنگ صنعتی، تولید کننده انواع رنگ ترافیک می باشد. برای مشاوره تخصصی جهت اجرای رنگ ترافیک تماس بگیرید.